Language (jazyk)
(0)
User login >

Eleuterokok - všehojovec štetinatý, roztok 30 ml Proti arterioskleróze, podporuje pamäť, znižuje cholesterol

ZLOŽENIE

Fruktóza, voda, všehojovec štetinatý  (Eleuterococcus senticosus Maxim.), koreň, titrovaný 0,05 % v eleuterosidoch, extrakt (D: E = 1: 1).
Celkový extrakt  1: 1  roztoku fruktózy (70%) . Priemerné množstvo charakteristických zložiek pre maximálnu dennú dávku ktorá je 60 kvapiek: Koreň zo všehojovca štetinatého – dospelí : 5 g, z toho 2,5 mg eleuterosidov.

DÁVKOVANIE

Dospelí: 20 kvapiek 3-krát denne. Kvapky sa môžu užívať priamo alebo rozriedené v malom množstve  vody.

ÚČINKY

Koreň zo všehojovca štetinatého podporuje kognitívne funkcie a pamäť.
Pôsobí ako tonikum – adaptogén. Zlepšuje ostrosť zraku, potlačuje stresy, utlmené depresie, užíva sa proti artérioskleróze, upravuje nízky krvný tlak a tep. Pôsobí tiež preventívne proti chrípke a skracuje jej priebeh. Znižuje a odbúrava krvný cholesterol a spomaľuje sklerotizáciu ciev. Výťažok tiež mierne znižuje hladinu cukru v krvi a pôsobí celkovo priaznivo pri cukrovke, má priaznivý vplyv na tvorbu enzýmov.

UPOZORNENIA

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. V priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Neodporúčame užívať vo večerných hodinách (nespavosť), taktiež nevhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom. Tieto doplnky výživy  nie sú určené ako náhrada pestrej stravy a mali by byť používané ako súčasť zdravého životného štýlu. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky . Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti. Dátum exspirácie sa vzťahuje na neotvorený a správne uskladnený výrobok .

Fľašu uchovávajte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte výrobok  v chladničke a spotrebujte do 30 dní.
Prípadný výskyt usadeniny  je znakom prirodzeného charakteru výrobku.

Produkt  je vedený v registri  doplnkov výživy  Ministerstva zdravotníctva Talianska.

CELKOVÉ EXTRAKTY
1: 1 Lemuria 
v roztoku fruktózy

Fruktóza sa extrahuje z ovocia a z niektorých ďalších rastlín, ako je čakanka. Metabolizuje sa pomalšie  než glukóza a sacharóza čím prináša  minimálne zmeny hladiny cukru v krvi ako ostatné cukry.
Titul  „celkový extrakt“  je výsledkom extraktu  1: 1 z čerstvej rastliny, ktorá udržuje neporušenú prirodzenosť fytokomplexu rastlín.
 

 

Price without tax:€ 10,83
Price: € 13,00
In stock
Producer: Lemuria - Taliansko
Use: - None -
© 2022 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz