Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Reumé gel 100 ml

REUMÉ GEL
BOLESTI SVALOV – BOLESTI KĹBOV
Gél vyvinutý na pomoc funkcie kĺbov a svalov
Dermatologicky testované - bez parabénov- bez farbív - bez parfumov

Akútny alebo chronický zápal kĺbov je reumatické ochorenie charakterizované opuchom, stuhlosťou a svalovými bolesťami. Skorá liečba bolesti a zápalu znižuje alebo zabraňuje strate funkcie alebo možnej deformácii končatiny. Pri kontinuálnych zápaloch sa  používajú antireumatiká, ale rovnako ako u mnohých z týchto liekov (kortikosteroidy) sa môžete stretnúť so závažnými nežiaducimi účinkami, použitie výťažkov z rastlín, ktoré majú podobný účinok môže byť účinnou alternatívou s nízkym rizikom. Reumé gél obsahuje účinné látky ktoré napomáhajú fyziologickému fungovaniu svalov, kĺbov a väziva.

Použitie
Gel vtierame do postihnutej oblasti a ľahko ho vmasírujeme až do úplného vstrebania. Tento postup niekoľkokrát denne opakujeme. Prípadný výskyt začervenania v mieste aplikácie svedčí o správnom pôsobení gelu.

Reumé gel obsahuje tieto účinné látky:

Diablov pazúr
Harpagophytumprocumbens

Má protizápalový a analgetický účinok a je obzvlášť zaujímavý v širokej škále reumatických ochorení, od artritídy až po bolesti chrbta, od šliach po periartritídu.

Arnicahorská
Je užitočná v prípade vytknutia, vykĺbenia, pomliaždeniny, modriny a povrchovej flebitídy. Taktiež môže byť použitá pri bolestiach svalov a kĺbov a opuchoch pri zlomenine.

Kadidlovník pilovitý
Blokuje tvorbu látok, ktoré uľahčujú zápal. Veľmi užitočné pre ľudí, ktorí trpia reumatickými bolesťami alebo utrpeli poranenia svalov a kĺbov.

Vŕba biela
Salixalba
Vhodné pri bolestiach kĺbov, osteoartritídy, bolesti svalov, bolesti chrbta a pri rôznych chronických reumatických formách.

MSM
Metylsulfonylmetán
Je prirodzená forma organickej síry, ktorá sa nachádza taktiež v mlieku, v ovocí, zelenine, mäse a rybách.
Má protizápalové účinky, zmierňuje bolesti pri zápaloch kĺbov, šliach, slizníc a v mnohých ďalších procesoch pohybového aparátu. Tiež podporuje stabilizáciu matrixu spojivového tkaniva chrupavky, šliach a väzov.

Mentol
Vďaka svojim chladiacim vlastnostiam, upokojuje akékoľvek začervenanie, dodáva koži pocit sviežosti.

Glukosamín + chondroitín sulfát
Glukosamín a chondroitín sulfát sú polysacharidy vysokej molekulovej hmotnosti (glykosaminoglykány), ktoré sú súčasťou základných zložiek tvoriacich kĺbovú chrupavku. Používa sa na liečbu a prevenciu problémov spojených s kĺbami a kosťami, vo väčšine prípadov sa používa pre osteoartrózu, čo je najbežnejšia forma artritídy.

Paprika kríčkovitá
Capsicumfrutescens
Má silný analgetický účinok a mierni lokálnu bolesť; Rubefacient spôsobuje typické začervenanie a má vazodilatačný účinok na kožné kapiláry.
 

 

Cena bez DPH:€ 13,33
Cena: € 16,00
Na sklade
Výrobca: Abbe Roland - Taliansko
Použitie: pokožka, kĺby a pohybové ústrojenstvo
© 2020 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz