Jazyk (language)
(0)
Prihlásenie >

Vené roztok 250 ml - proti bolesti členkov a nôh

Vené  250 ml

 

Veľa  ľudí, najmä tých, ktorí sú nútení stáť neustále na nohách po dobu niekoľkých hodín sa vo večerných hodinách   sťažuje na pocit ťažoby, únavy a bolestivosť  lokalizovanú  na úrovni členkov a nôh.

Tento únavný a nepríjemný pocit je v podstate  problém zadržiavania vody v dolných končatinách, ktorý je zvyčajne spôsobený poruchou mikrocirkulácie.

Obehový systém zahŕňa  srdce, ktoré funguje ako elektrický orgán a  dostáva  krv do  tepien a ďalších vetiev, ktoré idú od stredu smerom k periférii. Na periférii  sa nachádzajú kapiláry, malé vlásočnice, ktorých stena umožňuje prenos živín a kyslíka do tkanív a tým odstráni toxíny ktoré vznikajú ako odpadový produkt metabolizmu.

Hlavnými faktormi, ktoré môžu  meniť správnu  trofiku mikrocirkulácie, (funkcia nervových vlákien regulujúca výživu a látkovú premenu tkanív ) ohrozujúc fyziologické funkcie, ako aj niektoré zlé stravovacie návyky, ktoré môžu vytvoriť nedostatky základných živín alebo  viesť k nadváhe, je treba hľadať v niektorých životných návykov, ako sú:

• dlhodobé nosenie  topánok s vysokými podpätkami
• zostávať  dlhú dobu so skríženými nohami
• zostávať stáť  na nohách dlhé hodiny
• zostávať  zohnutý na nohách dlhé hodiny
• viesť  sedavý životný štýl

Kapiláry sa postupne zhromažďujú vo väčších vlásočniciach, čo sú žily, ktoré odvádzajú  krv z periférie smerom  k centru. Nesprávne fungovanie kapilár a následne mikrocirkulácie môže spôsobiť rad ochorení, ako sú:

• kapilárna krehkosť
• stagnácia  tekutín
• pocit únavy a ťažoby v nohách

Ponúkame vám dva produkty od výrobcu Abbé Roland, Vené - roztok  a Vené - gél , ktoré spoločne zvyšujú trofiku  mikrocirkulácie (funkcia nervových vlákien regulujúca výživu a látkovú premenu tkanív ) a tým podporujú  komfort  nôh a  to  najmä u ľudí ktorí sú náchylnejší na  tieto nepríjemné pocity.
ZLOŽENIE
Vené roztok  obsahuje:
Rutín:  podporuje žilový tonus  a kapiláry, priaznivo reguluje ich priechodnosť  znížením nadmerného  úniku tekutín.
Vitamín C :  je vo vode rozpustný vitamín, ktorý hrá v tele dôležitú úlohu, chráni bunky a zabraňuje ich poškodeniu voľnými radikálmi.  Rovnako užitočne podporuje obranyschopnosť organizmu pôsobením na aktiváciu lymfocytov.
Vitamín B1:  prenáša nervový impulz,  reguluje tlak srdca a krvi. Je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému.
Cezmína:  je bohatá na ruscogenin, ktorý je schopný znížiť priepustnosť kapilár a je taktiež schopný vykonávať prospešné účinky  v  prítomnosti  edému.
Vinič hroznorodý: bohatý na flavonoidy a antokyány, má silný ochranný účinok na kapiláry.
Pagaštan konský: bohatý na saponíny a escín, ktorý má silný účinok a schopnosť  inhibovať enzýmy, ktoré prispievajú k degradácii štruktúry žilového  tkaniva. Látka venotonic  má vynikajúce výsledky, pretože znižuje priepustnosť kapilár.
Čučoriedka čierna: je bohatá na antokyány,  ktoré sú užitočné k posilneniu spojivového tkaniva a ktoré  podporujú  krvné cievy  zlepšujúc  ich  pružnosť; okrem toho tiež poskytuje  spoľahlivú ochranu pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.
Vitamín E:  je obzvlášť užitočný  v situáciách, kde nastáva stagnácia tekutiny  a následné hromadenie toxínov.
Ginkgo biloba: má vazoprotektivny  a antiradikálny efekt, pôsobí proti  vzniku poruchám mikrocirkulácie. Je bohatá na flavonoidy, ktoré zasahujú tým, že znižujú  kapilárnu krehkosť a podporujú  zlepšenie  trofiku  mikrocirkulácie (funkcia nervových vlákien regulujúca výživu a látkovú premenu tkanív ).

Acerola: je  bohatá na vitamín C ktorý je  nevyhnutný pre naše telo a pre normálnu syntézu kolagénu, tmeliaci  prvok membrány krvných ciev. Znižuje kapilárnu krehkosť.Hamamel virgínsky :  je obzvlášť bohatý na flavonoidy, užitočné znížiť priepustnosť kapilár a zvyšuje odolnosť cievnych stien. Podporuje opätovnú absorpcia edému.
Užívanie:
Odporúča sa 1 polievková lyžica produktu (12 ml) zriedená v pohári vody 1-2 krát denne.
 

Cena bez DPH:€ 15,00
Cena: € 18,00
Predpokladaný dátum doručenia: Táto položka je momentále vypredaná
Výrobca: Abbe Roland - Taliansko
Použitie: žily, cievy, poruchy mikrocirkulácie, bolesti členkov a nôh
© 2021 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz